Підготовчі роботи
Ще до першої збірки та включення мийки необхідно витратити час на пошуки відповідного місця та організацію умов. Це робиться один раз і надовго.
Ми рекомендуємо мити машину на відкритому майданчику, далеко від фасаду будинку або газону. В ідеалі – під навісом для захисту від сонця.
Забезпечте відповідні умови для своєї мінімийки. Їй потрібна мережа 220 В і джерело проточної води, якщо відсутня функція відбору з ємності. У крайньому разі можна обійтися генератором.
Не забудьте подбати про те, куди виливати брудну та мильну воду. Просто на вулицю не можна, тільки в каналізацію. Якщо такої можливості немає, обладнайте вигрібну яму з бетонними стінами. А краще септик, який очистить воду.
Покрокова інструкція мийки авто
У самому процесі немає нічого складного, проте є моменти, які варто врахувати для отримання пристойного результату.
Отже, ось алгоритм мийки автомобіля:
1. Розгортання
– приганяємо машину на місце та перевіряємо, щоби всі двері були щільно та надійно закриті. Підключаємо мийку, розкручуємо шланг і встановлюємо оснащення.
2. Нанесення мийного засобу
– у цьому вам допоможе окрема пінна насадка. Запам'ятайте: шампунь потрібно наносити знизу вгору на сухий кузов. При контакті з брудом піна набрякне й буде перешкоджати стіканню хімії з боків та даху.
3. Змивання бруду
– закінчивши нанесення шампуню чекаємо 3 хвилини, поки реагенти вступають у контакт з брудом і він починає відшаровуватися. Змивайте піну в такому ж порядку, в якому ви її наносили.
4. Контрольний змив
– його можна зробити й просто струменем високого тиску. Але, краще за допомогою м'яких насадок-щіток, які підключаються до мийки.
5. Ополіскування та сушка
– ще раз промийте кузов в щадному режимі та протріть його м'якою тканиною. Автомобіль буде виглядати чудово, якщо після всіх процедур нанести спеціальний автомобільний віск.
Коли миття може завдати шкоди машині
Мінімийки, які призначені для очищення автомобілів, ніколи не зашкодять лакофарбовому покриттю кузова якщо ними правильно користуватися.
Ось, що не потрібно робити, щоби не зіпсувати свою машину:
1. Не використовуйте грязьову фрезу, яка призначена для відбивання засохлого бруду з бетонних покриттів.
2. Обмиваючи машину високим тиском не перевищуйте мінімальну відстань до поверхні кузова в 30 см.
3. Не мийте машину взимку самостійно – звертайтеся у спеціалізовані автомийки.
З приводу останнього пункту. За від’ємних температур холодна вода заб'є мікротріщини, змішається з брудом, почне розширюватися та зашкодить покриттю. Гаряча вода не ліпша, оскільки створює різкий перепад температур. Крім того, в домашніх умовах майже неможливо забезпечити якісне просушування.
Сподіваємося стаття була для вас корисною. Ну, а якщо ви ще не купили собі мінімийки, відвідайте
нашого каталогу товарів.